položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Značkové parfémy či spodné prádlo?

31.03.2011
Značkové spodné prádlo v podobe nohavičiek, podprseniek, táng, tielok, body, košieľok, siloniek a plaviek pre ženy a boxeriek, slipov, spodkov, tričiek a tiež plaviek pre pánov, je na trhu pomaly nespočetné množstvo. Podstatnejšou vecou ako …

ilustračné foto

Značkové parfémy sú rovnako dôležité ako spodné prádlo, napr.  v podobe nohavičiek, podprseniek, tangá, tielka, body, košieľky, siloniek a plaviek pre ženy a boxeriek, slipov, spodkov, tričiek a tiež plaviek pre pánov, je na trhu pomaly nespočetné množstvo.

Podstatnejšou vecou ako vizuálny efekt je pri jeho nákupe potrebná informovanosť o danom produkte, na základe ktorej sa ozrkadlí vaša spokojnosť. A o to predsa ide.

Základným dôvodom, prečo je precentuálne číslo také vysoké je fakt, že naše matky nosili zlé prádlo, pretože nemali na výber a nikto im nepovedal, že práve na prsia by mali byť hrdé. Chýbalo im sebavedomie. A tak sa to postupne prenáša z matiek na dcéry. A práve podprsenky sú tou dôležitou časťou ženského spodného prádla.

Ako teda zistíte, že nosíte tú správnu podprsenku?

Priznajte si milé dámy, koľké z vás sa tešia na tú úľavu, keď si po príchode z práce vyzlečiete podprsenku? To je prvý znak, že nenosíte tú správnu. Ùľava by mala byť totiž, keď si ju obliekate a nebudete ju chcieť ani vyzliecť. Jednoducho vám sadne, správne podopiera prsia a stáva sa tak vašou súčasťou. A tak je to správne, pretože je to prádlo, ku ktorému patria emócie.

Druhým dôležitým krokom je vybrať správnu veľkosť. Tu robia chyby azda všetky ženy. Len, čo si zmerajú spodný obvod pod prsiami a zistia, že majú prekvapivo len 70, hneď si 5 centimetrov pridajú, pretože to predsa nemôže byť pravda. Alebo nechávajú meter voľný okolo tela a meranie je opať nesprávne. Ak má podprsenka držať, musí byť na telo.

Ešte zopár rád na záver:

Výberu spodného prádla venujte dostatok času a neponáhľajte sa s nákupom. Správne zvolené prádlo dokáže zdôrazniť prednosti vašej postavy a prípadné nedostatky naopak šikovne skryje. Skúšajte, vyberajte a hľadajte to najlepšie.

Dnešný módny trend určuje prevažne prádlo jednoduchých línií a tvarov bez prehnaných doplnkov. Čoraz viac je obľúbené prádlo bezšvové. Prevládajú biele, čierne a červené farby a aj jemne pastelové a tiež šedá a strieborná.

Žena má spravidla pri nákupe podprsenky záujem aj o nohavičky rovnakého dizajnu. Tie sú obľúbené klasické, bokové alebo tangá. Pre zdôraznenie svojej krásy a sexy postavy alebo zakrytia malého nedostatku sa môže stať vašim pomocníkom sťahovacie spodné prádlo v podobe nohavičiek, korzetov alebo spodničiek a pre vačšie prsia špeciálna sťahovacia a zmenšovacia podprsenka. Tá býva hladká, má vytvarované košíčky a hodí sa pod tesné oblečenie.

Aby vaše spodné prádlo vydržalo dlho krásne, nestrácalo farbu a svoju pružnosť, je potrebné mu venovať dostatočnú starostlivosť. Doporučením sú špeciálne pracie prostriedky a pranie ručne, čo je najšetrnejší spôsob. Zakazuje sa používať aviváž a tiež nie je vhodné prať spolu rôzne farebné odtiene, aby sa prádlo nezafarbilo.

Takže milí kupujúci, tak ako výber aj starostlivosť o vaše spodné prádlo vám zaručia, že sa v ňom budete cítiť pohodlne a sexy. A to rovnako platí pre ženy aj pre mužov.


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen