položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Výber správneho drahokamu

Či už ste nováčik sveta klenotov, ktorí chcú pridať farby do šatníka, alebo veterán  drahokam doladiť svoj vzhľad nositeľa, nájsť správnu klenoty drahého kameňa je kľúčový spôsob, ako vyjadriť svoj vlastný osobný štýl, vzhľad a povznesenie vášho ducha a oznámiť ostatným, čo ste všetko a čo ardi nosíte. Aj hodinky vykladané diamantami sú krásny šperk. Ale to nemusí byť vyčerpávajúce rozhodnutia. Tu je niekoľko praktických tipov pre výber klenoty drahého kameňa, ktoré vám najlepšie vyhovuje.

Rozvíjajte si svoj vlastný štýl

V prvom rade musí každý drahokam a šperk, ktorý vyberiete byť pohodlný. Napríklad, uistite sa, náhrdelníky visí na tú "správnu" dĺžkou pre vás a položiť tak okolo krku. Odborníci ponúkajú podobné rady pre náušnice: štýly, uistite sa, že visí na pohodlné dĺžky, dobre sedí na uchu a nie tip dopredu. Rovnako tak by mali náramky a prstene fit pohodlne a nemali by skĺznuť s jednoduchým potřesení paží alebo rúk.

Ďalej je potrebné šperky vhodné pre vašu osobnosť a životný štýl. Pompézne náhrdelník, ktorý by oslňoval na noc na mesto pravdepodobne nebude pracovať pre niekoho, kto sa len príležitostne Outlook. Zámer je dôležité. Hľadáte módny doplnok, aby zodpovedal určité oblečenie, najmä obdobie / udalosti alebo špecifické funkcie, ako sú šperky pre prácu? Alebo hľadáte kúsok budete nosiť každý deň? Je zrejmé, že veci, ako je móda, cena, univerzálnosť, odolnosť a ďalšie faktory hrajú rôzne role v nákupné rozhodnutia, na základe vášho zámeru.

Pokiaľ ide o farbu, ktorá vám najlepšie vyhovuje, jeden spôsob, ako zistiť, je vykonať inventúru toho, čo je už vo vašom šatníku. Aké oblečenie štýlov, farieb, materiálov, dĺžky, atď sú najčastejšie? To vám dá dôležité informácie o konkrétnych klenoty drahého kameňa, ktorý bude pracovať pre vás najlepšie. Navyše, pozrite sa na make-up, šatky, vlasové doplnky, šperky a aktuálne narážky viac o šperky farieb a štýlov pre vás najvhodnejší.

Napokon, zvážte svoje fyzické vlastnosti: Typ karosérie, tvar tváre, prstov / ručné dĺžku a šírku, vlasy / farbu očí, pleti a ďalšie charakteristiky. Tieto faktory budú hrať kľúčovú úlohu v určovaní toho, ktoré klenoty drahého kameňa bude vyzerať najlepšie na vás.

Hľadám kvality

Akonáhle máte štýl dole, chcete byť istí kvalitou každého kusu máte záujem o kúpu. Majte na pamäti, že kvalitu určuje hodnotu kameňa. Rovnako ako diamanty, drahé kamene sú súdení "štyri Cs" na farbu, čírosť, strih a karátové váhy, s farebným najdôležitejšie uvažovania, zďaleka. Čím lepší farbu, tým vyššia cena. Väčšiu prehľadnosť a lepšiu znížiť aj drahšie - a všeobecne, čím väčší je kameň, tým viac to bude stáť za karát. Dokonca aj netrénované oko, mnoho z týchto druhov rozdiely vidieť, keď sú skúmané podobné kamene vedľa seba.

Ďalšie faktory, ktoré môžu mať vplyv na cenu drahých kameňov patrí, či je k dispozícii na trhu alebo podliehajú obmedzeniu ponuky, či už ide o "horúce" farebné alebo kamenné práve teraz, alebo z rôznych dôvodov môže byť nepopulárne, či je to jediný kameň alebo jej časť zodpovedajúcu nastavenia, a to najmä vo zvláštnych tvarov alebo ich častí, a niekedy aj jeho pôvod (pre každý kameň, tam je zvláštne miesto známe pre výrobu tej najlepšej kvalite rôznych ten kameň - a často, budete platiť viac za kameň z tohto regiónu, cenený pre svoju povesť).

Ale kvalita presahuje len skúmať kameň. Je potrebné venovať osobitnú pozornosť nastavenia, tiež. Uistite sa, že kov má kameň pevne a priamo na mieste. Skontrolujte, či vidlica, aby ste sa uistili, že sú pevné a robustné. Pozrite sa na povrch - kov je dobre leštené, bez dier po strelách, alebo iné nedokonalosti? Tiež, otočte sa a skúmať kus späť - dobre sa šperk bude mať dobrý povrch pre predné i zadné. Ak je kus je zlato, skontrolujte karatage pečiatka, rovnako ako ochranná známka spoločnosti pečiatka. To znamená, že firma stojí za výrobok a uistiť, karatage je, ako je uvedené. Pokiaľ ide o náramky a náhrdelníky, skontrolujte spony, tiež. Kvalitný kúsok klenoty drahého kameňa bude mať pevné, kvalitné spony.

Obchod na šperky

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen