položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

PARFUMES.sk je druhá najkvalitnejšia parfuméria v SR

18.02.2012
Parfuméria Parfumes.sk bola vyhlásená druhým najlepším internetovým obchodom vo svojom obore v ankete ShopRoku

Parfuméria Parfumes.sk bola vyhlásená druhým najlepším internetovým obchodom som svojom odbore v ankete ShopRoku 2011. Významnosť tohto Ocenenie podčiarkuje Fakt, že sa do Súťaže zapojilo Viac Ako milión užívateľov, ktorí Majú s nakupovaním v týchto obchodoch priamo Vlastnú skúsenosť, čo JE podmienkou pre Hlasovanie. 
"Každý certifikát Kvality JE významným vodítkom pre nakupujúcich Na internete, Ako si v dnešnom neprebernom množstve obchodov nájsť spoľahlivý Kvalitný e-shop. Takéto Ocenenie, ktoré získate diky Hlasovaniu samotných nakupujúcich, dostáva oveľa Vyššiu váhu Ako pre NÁS samotných, Tak aj pre potenciálnych zákazníkov. Tohto Ocenenie si nesmierne vážime. O k neresti ak berieme do úvahy sebe a že nie je oceňovaná kvalita parfémov, ale predovšetkým kvalita rozsah služieb, ktoré poskytujeme" povedal Ivan Kováč, obchodný riaditeľ spoločnosti parfumy a kozmetika, sro.
Internetový obchod s parfémami www.parfumes.sk získal TOTO Ocenenie FINALISTA SHOP ROKU už druhýkrát za sebou, čím potvrdil a upevnil svoju silnú pozíciu lídra v kvalite obchodovania na slovenskom internetovom trhu. "Základom nášho úspechu nie sú Len Nízke Ceny, predovšetkým však, akým spôsobom pristupujeme k Našim zákazníkom, aby Už od chvíle, kedy vstúpi na Naše stránky, prezident Nákupný postupu, komunikáciu s našimi operátorkami AŽ PO expedíciu samotných zásielok, u ktorých garantujeme v PRACOVNÉ DNI dodanie do 24 hodín. Zákazníci sú pre nás tým najdôležitejším meradlom Tak k NIM celý Náš TEAM pristupuje JA Mu týmto ďakujem Za vynikajúcu prácu" podotkol s hrdosťou Kováč.
"Zisk takéhoto Ocenenie JE potvrdením, že sme sa vydali tým správnym smerom. Cenu vnímame zároveň AKO určitý záväzok pokračovať s maximálnym nasadením a Naše Služby zdokonaľovať, čo v našom segmente nie je rozhodne nič jednoduché. Veríme však,  že sa nám bude aj naďalej dariť a budúci rok cenu obhájime" uviedol Ing. Kováč na záver s tým, že jeho vďaka nepatrí len tímu pracovníkov SPOLOČNOSTI PARFÉMY a KOZMETIKA sro, a hlavne zákazníkom, ktorí v súťaži hlasovali pomohli SPOLOČNOSTI k opakovanému zisku tohto Ocenenie SHOP ROKU 2011. 

SME.sk, 14.10.2011


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen