položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Parfém s vôňou krvi a semena ponúka Lady Gaga

15.10.2011
Lady Gaga chce preniknúť do parfumového priemyslu vôňou krvi a semena. Uvádza to webová stránka Fashionista.com s odvolaním sa na anonymný zdroj

Lady Gaga chce preniknúť parfumami s vôňou krvi a semena
Publikovaný od Fuuzač on Piatok, 27 Január 2011No Comment

Lady Gaga chce preniknúť parfumami s vôňou krvi a semenaLady Gaga chce preniknúť do parfumového priemyslu vôňou ženskej krvi a mužského semena. Vraj ako špeciálnu ingredienciu poskytne výrobcovi parfému svoj vlastný pot. Bude to jedinečný mix vôní na trhu s voňavkami. Uvádza to aj známy webový portál Fashionista.com s odvolaním sa na anonymný zdroj zo sveta výroby parfémov. V októbri 2010 prenikli do médií správy, že spoločnosť, s ktorou Lady Gaga na vôni spolupracuje, začala s procesom registrovania ochrannej známky pre názov Monster. Či už bude voňať ako telesné tekutiny alebo nie, na trh sa nedostane skôr ako budúci rok. Najprv je na pláne vydanie nového albumu Born This Way 23. mája a rovnomenného singla 13. februára.

Lady Gaga odštartovala kariéru debutovým štúdiovým albumom The Fame (2008), ktorý sa čoskoro stal medzinárodne úspešným predovšetkým vďaka singlom Just Dance a Poker Face. Nahrávka kraľovala albumovým rebríčkom v šiestich krajinách sveta a predalo sa viac ako 12 miliónov jej kópií. Nasledovalo EP The Fame Monster (2009), z ktorého vzišli megahity Bad Romance či Telephone. Speváčka je známa predovšetkým extravagantným vystupovaním, kostýmami či videoklipmi a škandalóznymi vyjadreniami. Netají sa tým, že jej cieľom je stať sa najslávnejšou osobnosťou na svete a to aj na úkor jej osobného života.


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen