položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

o Parfémoch..

31.03.2011
Pripravili sme pre vás exkluzívne nízke ceny parfémov v tejto týždňovej akcii!

Vitajte v našom internetovom online obchode so značkovými parfémami PARFUMES.sk | Tešíme sa, že ste k nám našli cestu a spravíme všetko, aby sme uspokojili voňavkami a voňavými službami Vaše  voňavé túžby.
V "PARFUMES.sk" si vyberiete zo sortimentu svetových parfémov a kozmetiky. V ponuke sú pánske parfémy ako aj dámske parfumy a vo%navky, make-up, krémy na tvár, lesky na pery, odličovače očí, alebo očné krémy a krásne riasenky. Predávame len originálne 100% značkové parfémy aj kozmetiku. Naši dodávatelia parfémov a kozmetiky ako napr. Hugo Boss, Dolce Gabbana, Giorgio Armani, Christian Dior, Coco Chanel, Salvatore Ferragamo, Ferré, Lanvin, Chloé, Lancome.., sú svetoznáme firmy s garanciou tovaru, ktorý  naskladňujeme niekoľkokrát do týždňa.
V porovnaní s inými obchodmi sme so zľavami od 30% do 75% oproti klasickým obchodom.
Vami kúpené parfémy odosielame na všetky adresy v SK najneskôr do 3 dní. Prirodzenosťou je u nás možnosť okamžitého vrátenia objednávky. Voňavé momenty strávené prezeraním stránok v našej parfumérii www.parfumes.sk Vám želáme a takisto rozbaľovaním ovoniavaním doručeného parfumu. Online SK e-shop "Parfémy PARFUMES – parfémy lacnejšie ako inde!"
Prečo sú naše parfémy také lacné?
 
Prečo máme parfémy z našej ponuky tak výrazne lacnejšie oproti konkurencii?
 
Garantujeme Vám 100% originály  všetkých predávaných parfémov. Nakupujeme ich z toho istého zdroja ako napr. parfumérie Fann, či Marionnaud, Sephora a Douglas.
 
Keď nakupujeme od toho istého veľkoobchodného predajcu ako kamenné parfumérie, ako je možné, že máme tak výrazne lacné parfémy?
  1. neplatíme vysoké nájomné a súvisiace náklady na údržbu a zabezpečenie obchodných priestorov,
  2. nemusíme kupovať náročné zariadenie a neplatíme žiadnych pultových predajcov,
  3. neplatíme predraženú reklamu v rádiu, TV a v časopisoch, či printových médiách, bilboardoch, ..
  4. stále zefektívňujeme našu prácu a aj náklady, ktoré sa neustále znižujeme aby sme Vám mohli ponúknuť parfémy za tak nízke ceny

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen