položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Naomi by Naomi Campbell

04.11.2011
Absolútna kráľovná mól, Naomi, je späť. V kúzelnej striebornej róbe vstupuje do svetiel reflektorov počas noci udeľovania Oscarov. Čarovná scéna odhaľuje novú, v poradí jedenástu vôňu od Naomi Campbell. Je výrazná, sexi a elegantná zároveň, úspešná takisto ako jej menovkyňa. Vôňa oplýva kvetinami...

Absolútna kráľovná mól, Naomi, je späť. V kúzelnej striebornej róbe vstupuje do svetiel reflektorov počas noci udeľovania Oscarov.

Čarovná scéna odhaľuje novú, v poradí jedenástu vôňu od Naomi Campbell. Je výrazná, sexi a elegantná zároveň, úspešná takisto ako jej menovkyňa.

Vôňa oplýva kvetinami, ovocím a prekvapeniami. Voňavé nuansy, či nádych nezbednosti sa zapáči každej žene. Prepracované tóny odhaľujú osobnosť Naomi v každej jej tvári. Delikátne lekno a ruže vytvárajú neuveriteľnú kombináciu. V spojení so santalovým drevom, praženou vanilkou, čiernej a smotanovej kávy vám pripravia nezabudnuteľný zážitok.
 
Intímnosť zvýrazňuje pôvabný flakón, vysoký a tvarovaný ako krivky Naomi. Je štýlový a elegantný, zdobený striebornou perleťou. Vzdáva hold vášnivému a spontánnemu prístupu k životu.  


Zloženie vône Naomi Campbell Naomi by Naomi Campbell
Hlava: citrón, malina, guava
Srdce: ruža, lekno
Základ: santalové drevo, vanilka, čierna a smotanová káva 

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen