položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

JUVENA Prevent & Optimize Night Cream Sensitive - nočný krém pre citlivú pleť 50 ml

Dámske Určenie
18168Kód
7622500728951EAN:

Juvena

Výrobca:
skladomDostupnosť:
  49.84 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
JUVENA Prevent & Optimize Night Cream Sensitive - nočný krém pre citlivú pleť 50 ml

Popis JUVENA Prevent & Optimize Night Cream Sensitive - nočný krém pre citlivú pleť 50 ml

Táto línia je určená ženám, ktoré vyhľadávajú moderné prípravky na báze pokrokových technológií zlepšujúcich kvalitu pokožky, bojujúcich s prvými známkami predčasného starnutia, chrániacich ju a vracajúcich svieži, prirodzene žiarivý vzhľad. Pokožka je zjednotená a rovnomerná. Aktivuje a udržuje regeneráciu pleti a zlepšuje jej kvalitu zvnútra.
Obsahuje patentovanú technológiu SkinNova SC Technology s Ochranným systémom-kombináciou UV filtrov a rutinu, ten pôsobí ako efektívny antioxidant, ktorý bojuje proti pôsobeniu voľných radikálov. Znateľne rozjasňuje pokožku, obnovuje hladinu hydratácie a vyhladzuje drobné linky spôsobené dehydratáciou.

Stabilizuje hydratačnú bariéru pleti počas noci, zlepšuje jej pružnosť, zlepšuje regeneráciu pokožky. Ráno bude vaša pleť omladená, hydratovaná a pripravená na náročný deň. Vďaka doplňujúcim zložkám okamžite upokojuje podráždenie a stabilizuje hydratačnú bariéru pleti. Zlepšuje kvalitu pleti a zároveň ju chráni proti predčasnému starnutiu. Je dermatologicky testovaný, neobsahuje farbivá ani parfemáciu

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
.

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen