položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

FiFi® Awards

23.04.2012
FiFi® Awards História

Každý rok, "Nadácia PARFUM FiFi" podobné ako "Oscary" vo svete vôní. Annette Green, predseda vyslúžilý vôňa nadácie, dostal nápad ctiť vôňa priemyslu tvorivé úspechy. Mohla by nikdy vedieť, že vôňa nadácia Uznanie Oceňovanie by sa stala symbolom dokonalosti po celom svete. Prvé slávnostné odovzdávanie cien, ktorého sa zúčastnilo len 250 členov priemyslu, sa konal vo Veľkom sále Plaza v New Yorku. Tam bolo len sedem ocenení a Chanel č 19 získal za "Najúspešnejšie Úvod vône."

V uplynulých rokoch, tam bolo veľa zmien v kategóriách a vymenovanie postupov, ako nadácie reagoval na rastúcu diverzifikáciu a expanziu priemyslu.

Za prvé štyri roky, ocenenia sám boli vynikajúce orámované koláže vytvorené umelcom, Bill Goldberg. Každý začleniť meno víťazného vône a spoločnosti.

V roku 1975 bol poverený Pierre Ferdinanda Parfumy nadácie k návrhu zadania kryštálu. Jeho tvorba - kryštál socha s dvoma 12 "abstraktné stĺpcov komplexné kvapôčka - bol vyrobený vo Francúzsku Pochet a stal sa medzinárodne uznávaný symbol v roku 1989, cena bola přezdíval". FiFi "John Ledes, vydavateľ krása Móda a kozmetika svet . Meno má pretože bola zaregistrovaná Parfumy Nadácia so Spojenými štátmi patenty a ochranné známky.

Ferdinanda ikonické ocenenia bola použitá každoročne až do roku 2006, kedy bola súťaž pre redizajn ocenenie vyhlásila Nadácia vône. Táto súťaž, otvorená balenie a ocenenia dizajnéri s 10 a viac rokov skúseností vo svojich odboroch, čerpal údaje z celého sveta a bol súdený v dvoch kolách známym členmi medzinárodného spoločenstva vône. Víťazný návrh, vytvoril Denis Boudard, zakladateľ a tvorca QSLD Paríži a QSLD Nového sveta - USA, simuluje kvapku parfumu do rozpúšťanie a odoslanie vlnky cez štíhlu list kryštálu. "Chcel som vytvoriť sochu, ktorá stelesňuje prelínanie skla a vône, pretože v tomto odvetví jeden nemôže existovať bez druhého," poznamenal Boudard. Design robil jeho oficiálny debut ako nový Cena FiFi z vône nadácie v roku 2007 slávnostného udeľovania cien FiFi v máji 2007. Krištáľové ocenenie je produkovaný Pochet a základni Qualipac.

Nadácia tiež udeľuje "FiFi" na vynikajúcou vôňou, 15 alebo viac rokov, ktoré boli vybrané do odvetví, ktoré má vyznamenanie za bytia uvedený do "FiFi" Vôňa siene slávy. Toto ocenenie sa stal ikonou pre globálnu vône priemyslu. V roku 1993, prvý ročník európskeho "FiFi" Ocenenie je najviac úspešných mužov a žien vôňou roku boli predstavené v Spojenom kráľovstve, Francúzsku, Nemecku, Taliansku a Španielsku.

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen