položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Dreaming od Tommy Hilfiger

13.11.2010
Dreaming patrí medzi najvýznamnejšie parfumy tohto domu minimálne od vytvorenia vône Tommy Girl z roku 1996 od Calice Becker. Tommy Girl podala pre americké vône latku o niečo vyššie, bola jednoducho znamenitá a vytvárala estetický dojem chladného podmorského sveta.

 

Dreaming patrí medzi najvýznamnejšie parfumy tohto domu minimálne od vytvorenia vône Tommy Girl z roku 1996 od Calice Becker.

Tommy Girl podala pre americké vône latku o niečo vyššie, bola jednoducho znamenitá a vytvárala estetický dojem chladného podmorského sveta. Po vydaní tejto vône módny dom Estée Lauder (držiteľ licencie od Tommy Hilfiger) uvádzal na trh iba sezónne parfumy či parfumy nižšej kvality.


Po skutočne dlhej dobre prichádza na svet skutočne očajurúca novinka

Dreaming môže za svoje stvorenie poďakovať mladému parfumérovi Stephenovi Nilsenovi. Ten svoj talent preukázal napríklad pri dielach Moss Breches z kolekcie Private Blend pre Tom Ford alebo With Love pre Hillary Duff.
Vytvoril Estée Lauder parfum a spolu so svojimi kolegyňami parfumérkami Trudi Loren a Evelyn Lander sa postarali o nádherne kvetinovú vôňu s ovocnými odtieňmi s dotykmi frézie či bielej broskyne.
Vôni sa nedá nič vytknúť, preto jej oslovenie by mohlo skutočne nabrať na obrátkach. 


Zloženie vône Tommy Hilfiger Dreaming :
 Hlava: frézia, biely ibištek 
 Srdce: broskyňa 
 Základ: tuberózaKATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen