položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

DAVIDOFF Champion - toaletná voda 90 ml

Pánske Určenie
pda14290Kód
3607342440272EAN:

DAVIDOFF

Výrobca:
2-3 pracovné dniDostupnosť:
  19.90 / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
DAVIDOFF Champion - toaletná voda 90 ml

Popis DAVIDOFF Champion - toaletná voda 90 ml

Davidoff predstavuje pánsku vôňu Champion, ktorá spúšťa túžbu mužov objaviť ich skrytý potenciál - základná inštinkt pre víťazstvo a silu. Reprezentuje každodenný rituál muža, ktorý deň čo deň pracuje na svojej fyzickej aj mentálnej sile, aby sa stal Championom. Šport je dôležitou súčasťou jeho života. Je pripravený, aby sa predviedol a mal úspech. Dosahuje hraníc, prekonáva výzvy. Je plne sústredený a vie, čo chce: zostať na vrchole.

Flakón predstavuje tú najluxusnejšie činku, ktorá je vyrobená zo skla a ozajstného kovu. Horná a dolná strieborná časť s vyrytým obsahom dodáva osviežujúci a príťažlivý dojem, zatiaľ čo čierne sklenené telo stelesňuje hrubý, mužný dotyk. Tento nevšedný flakón podnecuje mužskú túžbu po víťazstve a pocitu odhodlanie.

Horná nóta vytvára okamžité osvieženie vďaka bergamotu a citrónu. V srdci nadobúda enegická galbanová esencie spolu s aromatickou šalviou. Vôňu Davidoff Champion dokončuje mužné cédrové drevo s nádychom lišajníka. Ak chcete byť Championom, nechajte sa inšpirovať čistou vôňou s nezameniteľným charakterom a zmyselným zakončením.

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen