položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Čo je tester parfum?

Často sa nás pýtate, aký je rozdiel medzi originálnym balením parfémov a testerom???

Testery sú rovnaký tovar ako parfémy alebo kozmetika, jediný rozdiel je v tom, že nemajú komerčnú, čiže farebne popísanú krabičku vo sľudovom obale, ale sú väčšinou balené len v bielej matnej škatuľke, ktorá je čiernym písmom príp. logom potlačená, na niektorých je nápis "Not for sale"(Flakón aj jeho obsah je rovnaký - identický s originálom).

Ich cena je priemerne o niečo nižšia ako parfum v bežne predávanom balení a pri kozmetike je to často výrazne nižšia cena ako pri klasickom balení. Kozmetické firmy ich používajú na promotion akcie, alebo pribaľujú testery ako darček k zakúpenému tovaru. Po uvádzacej akcii im však zostane tovar naskladnený a predávajú ho do distrubučnej siete za podstatne nižšie, až najlacnejšie možné ceny, často iba výrobné náklady, keďže ich nemôžu použiť na ďaľší marketing. Nemôžu sa dokonca predávať ani v bežných kamenných predajniach, ako Fan parfumerie, Marionnaud, Douglas parfums, parfuméria Sephora atď...

Niektoré druhy testerov nemajú ozdobný kryt rozprašovača a je na nich uvedené "Not for sale"Tovar uvedený ako tester je našou parfumériou zakúpený rovnakým spôsobom ako ostatné originálne značky bežného balenia a sortimentu parfémov.

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen