položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Chcete pre nás písať o parfémoch? Hľadáme nové redaktorky!

20.10.2011
Zaujala ťa možnosť písania pre náš voňavý eshop/portál? Prečítaj si nasledujúce riadky dole po kliknutí na voňavý článok.. :-)

PARFUMES.sk je silný ambiciózny projekt, ktorý bol znovuspustený v auguste 2010. Vzápätí sme sa vrhli do nového dizajnu a rozšírenia o viaceré novinky na čele so zaujímavými článkami pre všetky vekové kategórie. Za túto krátku dobu si náš eshop získal tisícky pravidelných kupujúcich a množstvo fanúšikov na sociálnej sieti Facebook. Našim cieľom je denne prinášať nielen zaujímavé články z rôznych oblastí, vtipné videá, obrázky a vtipy, ale aj extrémne tipy na parfémy a vône aké inde nenájdete :-)
 
Vzhľadom na to, že za našim projektom nestojí žiadny sponzor a web robíme takpovediac „na kolene” sme nadmieru spokojní s tým, čo sme za necelý rok existencie dosiahli. Veľa si sľubujeme aj od spustenia novej verzie stránky, na ktorej sa práve nachádzate. Nájsť dostatok finančných prostriedkov v období stále pretrvávajúcej finančnej krízy je však veľmi komplikované a preto hľadáme nových redaktorov, nadšencov, ktorí by boli na dobrovoľnej báze ochotní písať pre PARFUMES.sk
 
Pokiaľ  sa chceš podeliť o tvoje články so širšou skupinou ľudí ako na klasickom blogu, možnosť písania pre www.parfumes.sk je pre teba ideálnou príležitosťou!
Potenciálna redaktorka/študentka nemusí spĺňať veľa. Prvoradé je nadšenie a chuť písať, no  dôležité sú aj dobre vyjadrovacie schopnosti. Hľadáme redaktorov zo Slovenska alebo aj z Čiech.
 
Čo ponúkame?
  • Nadobudnutie skúsenosti v oblasti žurnalistiky
  • Možnosť písania pre potenciálne portále s vysokými ambíciami
  • Možnosť zdieľať vaše názory so širokou skupinou čitateľov
  • V budúcnosti možnosť písať pre profesionálnu redakciu (závisí to od úspechu e-shopu)
V prípade tvojho predbežného záujmu nás prosím kontaktuj na náš email info@parfumes.sk. Netreba sa báť a treba to vyskúšať!


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen