položky
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

2. výročie FiFi Aukcie pre dobročinné účely (2nd Annual FiFi Charity Auction)Už druhým rokom, parfémy Nadácia je potešená, že patrí späť medzi prvých v roku 2011 FiFi oslavuje ocenenie vďaka veľkej štedrosti členov nadácie a ďalších, ktorí darovali naozajstné poklady vynikajúce vône, jeden druh balenia využívajú napríklad dve postavy neziskové organizácie, ktroré bojovali za účasť na večernej slávnosti:

Halle Berry, 2011 FiFi Vôňa Osobnosť roka, pre "Čo Little Love Can Do projektu" na Jenesse Center, sro - www.jenesse.org.
Jenesse centrum, as je najstaršou domáce násilie intervenčnej program na juhu Los Angeles. Centrum bolo založené v roku 1980 o päť africkej americké ženy, ktoré boli preživšie domáceho násilia. Naším poslaním je poskytnúť obetiam domáceho násilia s komplexnou, centralizované základ podpory a pomôcť im pri riešení ich bezprostredné krízy a meniace sa štruktúry ich života. "Čo Little Love Can Do projektu" prestavbe Jenesse je Prechodné obydlia.

Fergie, 2011 FiFi Nové Vôňa Celebrity roka pre Avon Foundation - www.avonfoundation.org.
Avon Nadácia bolo zlepšenie a záchrane ľudských životov žien, pretože to bolo založené v roku 1955, a my sme hrdí na to byť najväčšia firemneá filantropia venovaný príčinám žien na celom svete.
Dnes naše poslanie je zameraná na rakovinu prsníka a domáce násilie, rovnako ako mimoriadne udalosti a odstraňovanie následkov katastrof, dotýkajú života po celej krajine a po celom svete. Až do roku 2010, Avon globálnej filantropie zvýšil a darovali viac ako 800 miliónov dolárov po celom svete.
 

Publikované v blogovaní, Celebrity, parfémy


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: Parfémy a Kozmetika, s.r.o.
© 2010 všetky práva vyhradené
 

JavaScript musí být povolen